دستور EXPERT (متغیر سیستم) در اتوکد

دستور EXPERT (متغیر سیستم) در اتوکد

کنترل تعداد درخواست های خاص را کنترل می کند.

نوع: عدد صحیح
ذخیره شده در: ذخیره نشده است
مقدار اولیه: 0

0

همه اعلان ها را به طور عادی صادر می کند.

1

سرکوب می کند: “درباره شروع مجدد ، ادامه دهید؟” و “واقعاً می خواهید لایه فعلی را خاموش کنید؟” (-LAYER)

2

سؤالات قبلی و “بلوک را که قبلاً تعریف شده است سرکوب می کند. تعریفش کنید؟ ” (-BLOCK) و “نقاشی با این نام در حال حاضر وجود دارد. بازنویسی؟ ” (ذخیره یا WBLOCK).

3

اگر می خواهید یک لاینتای که قبلاً بارگذاری شده است بارگیری کنید یا یک لاینتایپ جدید را در پرونده ای ایجاد کنید که قبلاً آن linetype را تعریف کند ، اعلان های قبلی و موارد صادر شده توسط فرمان LINETYPE را سرکوب می کند.

4

اگر نامی که از قبل تهیه کرده اید وجود داشته باشد ، پیش فرض های قبلی و موارد صادر شده توسط UCS Save و VPORTS را سرکوب می کند.

5

بیانیه سرکوب شده ، “این نام در حال استفاده است ، آن را از نو تعریف کنید؟” صادر شده توسط گزینه -DIMSTYLE ذخیره هنگامی که نام یک سبک بعد موجود را تهیه می کنید.

اعلان همان صادر شده توسط گزینه -SCALELISTEDIT Add را سرکوب می کند.

هنگامی که اعلان توسط EXPERT سرکوب می شود ، عملیات مورد نظر به گونه ای انجام می شود که گویی شما در زمان سریع وارد y شده اید .

توجه: تنظیم EXPERT می تواند روی اسکریپت ها ، ماکروهای منو ، AutoLISP و توابع فرمان تأثیر بگذارد. (برای اتوکد LT کاربرد ندارد.)

درباره نویسندهبنده سیامک دوستداری فارغ التحصیل رشته مکانیک سنگ از دانشگاه صنعتی اصفهان هستم، و در این وبسایت آموزش های مربوط به نحوه برنامه نویسی در اتوکد و هچنین آموزش تصویری دستورات اتوکد را قرار خواهم داد.

تلفن همراه: ۰۹۰۰۱۲۳۴۴۴۴

ایمیل: s.doostdari@gmail.com

ترفند های اتوکدنظرات کاربران