دستور SHELL در اتوکد

SHELL (فرمان)

به دستورات سیستم عامل دسترسی پیدا می کند. هنگامی که SHELL شما را برای یک دستور سیستم عامل فراخوانی می کند ، می توانید معتبرترین دستورات را برای سیستم عامل خود وارد کنید . هنگامی که این دستور به اتمام رسیده است ، SHELL شما را به خط فرمان می گرداند. با فشار دادن Enter در فرمان OS ، اعلان سیستم را با یک براکت زاویه نزدیک اضافی () نشان می دهد. می توانید دستورات سیستم عامل را طوری وارد کنید که گویی در سیستم عادی هستید .

مهم: از دستور SHELL برای پاک کردن پرونده های قفل (پسوند نام پرونده .؟ کیل ) یا پرونده های موقت (پسوند نام پرونده. ac $ یا. $ a ) استفاده نکنید . از SHELL برای اجرای chkdsk ، تنظیم مجدد پورت های I / O سریال یا اجرای برنامه های خارجی که نیاز به تعویض دیسک دارند در هنگام ویرایش نقاشی ذخیره شده در رسانه قابل جابجایی استفاده نکنید . بار برنامه خاتمه و اقامت مقیم در حافظه قبل از شروع این برنامه است.

SHELL (Command)

Accesses operating system commands.

When SHELL prompts you for an OS command, you can enter most valid commands for your
OS. When the command has been executed, SHELL returns you to the Command prompt.

Pressing Enter at the OS Command prompt displays the system prompt with an extra close
angle bracket (). You can enter operating system commands as if you were at the normal
system prompt.

IMPORTANT:Do not use the SHELL command to delete lock files (file name extension .??k) or temporary files (file name extensions .ac$ or .$a). Do not use SHELL to run chkdsk, reset the serial I/O ports, or run external programs
that require disk swapping while editing a drawing stored on removable media. Load
Terminate-and-Stay-Resident programs into memory before starting this program.

درباره نویسندهبنده سیامک دوستداری فارغ التحصیل رشته مکانیک سنگ از دانشگاه صنعتی اصفهان هستم، و در این وبسایت آموزش های مربوط به نحوه برنامه نویسی در اتوکد و هچنین آموزش تصویری دستورات اتوکد را قرار خواهم داد.

تلفن همراه: ۰۹۰۰۱۲۳۴۴۴۴

ایمیل: s.doostdari@gmail.com

ترفند های اتوکدنظرات کاربراندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *