لیسپ های کاربردی اتوکد

About-Collaborating-With-Design-Feed

درباره همکاری با فید طراحی

پالت Design Feed راهی برای اضافه کردن نظرات و تصاویر به یک نقاشی فراهم می کند ، که می توانید از طریق Autodesk A360 با همکاران ، مشتریان و مشاوران آنلاین به اشتراک بگذارید.

ارسال پیامهای فید طراحی به صورت نقاشی امکان دسترسی به آنها را بر روی دسک تاپ ، وب ، یا با یک دستگاه تلفن همراه در دسترس است.

ایجاد یک پست فید طراحی

هنگامی که می خواهید یک پست ایجاد کنید ، از پالت Design Feed برای اظهار نظر از طریق پیام متنی استفاده کنید ، که می توانید تصویری نیز به آن وصل کنید. به عنوان یک گزینه ، می توانید پست خود را با یک مکان مشخص یا یک منطقه مستطیل شکل در نقاشی مرتبط کنید. در مثال زیر ، پست 2 به یک مکان مرتبط بوده و ارسال 3 با یک منطقه مشخص شده همراه است.

می توانید برای یافتن حباب ، روی حباب کلیک کنید. دکمه تنظیمات در پالت Design Feed به شما امکان می دهد نمایش این حباب ها را کنترل کنید.

وقتی نقشه را در حساب آنلاین A360 خود ذخیره می کنید ، داده های مربوط به طراحی خوراک و هر تصاویر مرتبط با ایمن در A360 ذخیره می شوند.

همکاری آنلاین

شما می توانید برچسب همکاران، مشتریان، و مشاوران، نیز نامیده می شود اتصالات ، به آنها اطلاع از طراحی پست های خوراک خود را. اعلان ها از طریق ایمیل به آنها ارسال می شوند و در AutoCAD نیز ظاهر می شوند. با استفاده از A360 ، افرادی که شما اجازه داده اید می توانند نقشه و پست های مرتبط با آن را مشاهده کنند ، و افرادی که برچسب گذاری کرده اید می توانند پاسخ ارسال کنند. پالت Feed Design شما به طور خودکار چندین بار در دقیقه به روز می شود.

هنگامی که دیگر نیازی به سؤالات و نظرات در یک پست ندارید ، می توانید پستی را که پنهان شده است ، حل کنید. شخصی که پست را ایجاد کرده است می تواند آن را نیز حذف کند.

توجه: اگر پست را در یک نقاشی ایجاد می کنید ، و تغییرات نقاشی شما هنوز با A360 همگام سازی نشده است ، پس شخص دیگری که همزمان با طراحی شما در اتوکد کار می کند ، پست شما را خواهد دید اما به روزرسانی های نقاشی شما را مشاهده نمی کند.

پشتیبانی از نقشه های محلی

به عنوان جایگزینی برای ذخیره سازی فایل های ترسیم در حساب A360 ، می توانید آنها را به صورت محلی در دیسک سخت رایانه خود ذخیره کنید. در این حالت ، داده های خوراک طراحی برای این نقشه ها هنوز در A360 ذخیره می شوند ، اما ارتباط با داده های خوراک طراحی توسط یک شناسه خوراک طراحی منحصر به فرد ، پیوندی که در طراحی شما به داده های خوراک طراحی شما تعبیه شده است ، حفظ می شود .

همکاران ، مشتریان و مشاوران شما می توانند به پرونده های طراحی محلی و فیدهای طراحی مرتبط با آنها دسترسی پیدا کنند ، به شرط آنکه شرایط زیر را داشته باشند:

  • آنها دارای یک حساب کاربری A360 هستند.
  • شما از آنها دعوت کرده اید تا به نقاشی دسترسی پیدا کنند ، و به آنها سطح اجازه دهید.
  • آنها می توانند به پرونده ترسیم در هارد دیسک محلی شما ، که به احتمال زیاد از طریق یک سرور ، دسترسی دارند ، دسترسی پیدا کنند.

اگر شرکت شما از یک شبکه استفاده می کند ، ممکن است مدیریت فایل های ترسیم خود از طریق یک سرور و نه از طریق رایانه های شخصی راحت تر باشد. در این حالت ، هر کسی که دارای یک حساب کاربری A360 باشد و به سرور دسترسی داشته باشد می تواند به فید طراحی مربوط به هر نقشه دسترسی پیدا کند. برخلاف ذخیره نقشه ها در حساب A360 ، دسترسی مجاز به نقشه ها فقط با مجوزهای تعیین شده توسط سرور مدیریت می شود.

مهم: اگر متعاقباً نقشه محلی را به حساب A360 خود ذخیره کنید ، داده های خوراک طراحی برای آن نقاشی بصورت پیش فرض به طور خودکار پاک می شود. هدف از این ویژگی این است که شما بتوانید تازه کار را شروع کنید ، هنگامی که فایل نقاشی خود را برای همکاری به حساب A360 خود منتقل کنید.

کپی کردن فایل های طراحی که حاوی شناسه های طراحی داخلی جاسازی شده هستند

A360 در درجه اول به منظور تسهیل اشتراک فایل های رسم شما بصورت آنلاین و همکاری با فید طراحی طراحی شده است. هنگامی که اقدامی را انجام می دهید که یک نسخه از یک نقشه طراحی ایجاد می کند ، باید از نتایج زیر آگاه باشید:

  • اگر از ایمیل ، eTransmit ، FTP ، درایو USB یا روش دیگری برای ارسال یک نسخه از یک نقشه نقاشی به افرادی که می خواهید نقشه خود را به اشتراک بگذارید ، استفاده می کنید ، دسترسی نامحدودی به داده های خوراک طراحی برای آن نقشه خواهند داشت. فایل از آن نقطه به . با این حال ، فایل طراحی کپی شده با هیچ تغییری که ممکن است بعداً ایجاد کنید ، همگام سازی نمی شود.
  • اگر از Save As یا eTransmit استفاده می کنید ، می توانید داده های مربوط به طراحی را پاک یا حفظ کنید. اگر شما انتخاب می کنید به حفظ داده های خوراک طراحی، محتوا شاخه ، که بدان معنی است که محتوای خوراک طراحی حفظ شده است، اما به طور جداگانه از خوراک طرح اصلی داشت. در نتیجه ، هرگونه تغییر در خوراک طراحی در یک کپی از نقاشی ، در نقشه دیگر ظاهر نمی شود.
  • اگر یک فایل طراحی را در سیستم عامل کپی کنید یا از طریق ایمیل آن را ارسال کنید ، داده های خوراک طراحی برای هر دو نقشه یکسان است. هر دو فایل نقاشی محلی دارای همان شناسه طراحی داخلی جاسازی شده هستند. در نتیجه ، هرگونه تغییر در خوراک طراحی در یک نسخه از نقاشی نیز در نسخه دیگر ظاهر می شود. در اکثر شرایط ، شناسه های خوراک طراحی تعبیه شده در چندین نقشه نامطلوب است. به عنوان مثال ، اگر قصد دارید در مراحل مختلف ، کپی های یک نقاشی را تهیه کنید ، و می خواهید محتوای فید طراحی را در هر مرحله منجمد کنید ، اکیداً توصیه می شود برای ذخیره کپی از گزینه Save As به جای سیستم عامل استفاده کنید. فایل نقاشی
نکته مهم: اکیداً توصیه می شود نسخه هایی از نقاشی هایی که شامل شناسه طراحی داخلی جاسازی شده است را تهیه و توزیع نکنید. در عوض ، از A360 یا مجوزهای شبکه برای به اشتراک گذاشتن و کنترل دسترسی به نقشه های خود استفاده کنید.
توجه: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از A360 ، به حساب A360 خود وارد شوید و بر روی دکمه های انجمن ، بازخورد و راهنما در گوشه سمت راست بالای پنجره مرورگر کلیک کنید.