About-Accessing-DesignCenter-Content

درباره دسترسی به محتوا DesignCenter

نمای درخت در قسمت سمت چپ پنجره DesignCenter و چهار زبانه DesignCenter به شما کمک می کند تا محتوا را در قسمت محتوا پیدا کرده و بارگیری کنید.

برگه پوشه ها

برگه پوشه ها سلسله مراتبی از نمادهای پیمایش ، از جمله را نشان می دهد

  • شبکه ها و رایانه ها
  • آدرس های وب (URL)
  • درایوهای رایانه
  • پوشه ها
  • نقشه ها و پرونده های پشتیبانی مرتبط
  • Xrefs ، چیدمانها ، سبک های دریچه ای و اشیاء نامگذاری شده از جمله بلوک ، لایه ، linetypes ، سبک متن ، سبک های ابعادی ، سبک های جدول ، سبک های چند لایه و سبک های ترسیم در یک نقاشی

برای نمایش محتویات آن در قسمت محتوا ، روی آیتمی در نمای درخت کلیک کنید. برای نمایش و مخفی کردن سطوح اضافی در سلسله مراتب روی علامت به علاوه (+) یا منهای (-) کلیک کنید. همچنین می توانید روی یک آیتم دو بار کلیک کنید تا سطوح عمیق تر نشان داده شود. با کلیک راست در نمای درخت ، یک منوی میانبر با چندین گزینه مرتبط نمایش داده می شود.

برگه DesignCenter و Autodesk Seek

برگه های Open Drawings ، History و DC Online و Autodesk Seek روشهای متفاوتی برای دسترسی به محتوا را ارائه می دهند.

  • نقشه های باز لیستی از نقشه هایی که در حال حاضر باز هستند را نشان می دهد. روی یک فایل طراحی کلیک کنید و سپس یکی از جداول تعریف را از لیست کلیک کنید تا محتوا در قسمت محتوا بارگیری شود.
  • تاریخ. لیستی از پرونده هایی که قبلاً با DesignCenter باز شده را نشان می دهد. برای حرکت به پرونده نقاشی در نمای درخت از برگه پوشه ها ، روی یک فایل نقاشی از لیست دوبار کلیک کنید و محتوای آن را در ناحیه محتوا بارگیری کنید.
  • جستجوی خودکار محتوا را از صفحه وب Autodesk Seek شامل بلوک ها ، کتابخانه های سمبل ، محتوای تولید کننده و فروشگاه های آنلاین فراهم می کند. Autodesk Seek در همه مناطق و محصولات موجود نیست.

نشانک مطالب متداول استفاده شده

DesignCenter یک راه حل برای یافتن مطالبی که باید به طور مرتب به آنها دسترسی داشته باشید فراهم می کند. نمای درخت و منطقه نیز شامل گزینه هایی است که پوشه ای به نام موارد دلخواه را فعال می کند . علاقه مندی ها پوشه می تواند در درایوهای محلی یا شبکه و همچنین در مکان های اینترنت شامل کلید های میانبر به محتوا.

وقتی نقشه ، پوشه یا نوع دیگری از محتوا را انتخاب می کنید و گزینه Add to Favorites را انتخاب می کنید ، میانبر آن آیتم به پوشه Favorites اضافه می شود . پرونده یا پوشه اصلی در واقع جابجا نمی شود. در واقع ، تمام میانبرهایی که ایجاد می کنید در پوشه Favorites ذخیره می شوند . میانبرهای ذخیره شده در پوشه موارد دلخواه می توانند با استفاده از Windows ® Explorer منتقل ، کپی یا حذف شوند .